Home > دانشگاه
Viewed 43 times 9 Answers
0

۱۹ سالمه آیلتس ۸ دارم و فرانسوی هم در سطح b2 بلدم کره ای در سطح A2 بلدم درس های دبیرستان( زیست، شیمی، فیزیک،...) رو با یوتوب زبان اصلی خواندم معدل دیپلمم ۱۹/۹۵ هست ۱۴ سالم بود تافل گرفتم با نمره ۹۵،سال بعدش ۹۶ سال بعدش ۹۹ به نظرتون با این رزومه میتونم در مقطع کارشناسی بورسیه دانشگاه رو دریافت کنم؟

2021-09-01 22:43:00 Vancouver دانشگاه #در مقطع کارشناسی
9 Reply

کسی نمیتونه بگه شانس دارین یا نه بنظرم اپلای کنید ضرری نداره که?

2021-09-02 04:27:00

درسته ولی آخه چون هزینه ها برام خیلی مهمه میخواستم اگه نتونم بورسیه شدید، برا فرانسه که تحصیلش رایگانه اپلای کنم

2021-09-02 05:25:00

راستش این که زبان های مختلفی بلدید زیاد پوینت خاصی محسوب نمیشه ممکنه حدود ۸-۱۰ هزارتا اسکالرشیپ بگیرید بنظرم بیشتر از اینش احتمالش خیلی کمه

2021-09-02 06:06:00

ممنون چه مهارتهای رزومه را قوی میکنه و باعث میشه پوینت خاصی بگیریم؟

2021-09-02 06:25:00

اگه مدال ورزشی یا المپیاد یا مسابقه علمی دارین سابقه کار اگه برنامه نویسی خاصی انجام دادین

2021-09-02 06:27:00

من وقتی ۱۰ ۱۱ ساله بودم ژیمناستیک و ووشو به صورت حرفه ای کار می کردم استادهام استاد تیم ملی بودن و الان یکی از استادهای ژیمناستیک من توی ایسلند و یکی دیگه در آلمان مربی هستند به نظرتون توصیه نامه اگر از این استادان بگیرم میتونه تاثیر گذار باشه؟ مدال هم دارم ولی خب مدال باشگاهی چون ژیمناستیک به صورت ‌المللی ایران مسابقه نمی‌داد به نظرتون توصیه نامه این مربی ها میتونه مفید باشه؟

2021-09-02 15:56:00

زیاد تاثیر نداره. مگر اینکه رشتتون تربیت بدنی باشه!!

2021-09-02 15:57:00

به نظرتون اگر بگیم که ورزش های حرفه ای (دو رشته به صورت حرفه ای) هم کار میکردیم و از مربی های اون زمانمون که مربی تیم ملی بودن و الان در آلمان و ایسلند مربی هستند، توصیه نامه بگيريم، هم تاثیر داره؟ و یا از استادهایی که در مدرسه معلممون نبودن ولی هیئت علمی دانشگاه و به نام هستن، هم توصیه نامه بگيريم، تاثیر دارد؟ راستش من همونطور که در رزومه ام هم گفتم، تمام دروس دبیرستانم رو زبان اصلی خوندم و اینطور نبود که معلم مدرسه ام بهم گفته باشه یا کس دیگری، خودم چون خیلی علاقه داشتم به فهم عمیق مطالب تو یوتوب سرچ میکردم، و با توجه به اینکه در یوتوب بهترین نحوه ها و ابزار های تدریس وجود دارد همه درس های تخصصی( شیمی، فیزیک، زیست، ریاضی، ...)م رو اونجا میخوندم، و چون با بیان های مختلف میخوندم هنوز مطالب درسی یادم هست و نحوه درس خوندنم هم از جزوه هام و کتابام مشخصه، که چطور خلاصه نویسی کردم و یا خود کتاب رو با خط کشی و هایلایت های معنا دار و دقیق مطالعه کردم، به نحوی که دانش آموزا و معلم های مدرسه مون، خودشون دوست داشتن من درس ها رو سر کلاس تدریس کنم، چون با بیان های مختلف از سایت ها و کانال های مختلف درس رو یاد میگرفتم، و خودم هم مطالب رو آنالیز میکردم و تدریس میکردم این نحوه درس خوندنم و روحیه ام، باعث شد که برخی افرادی که باهاشون آشنایی و هیئت علمی هستن و یا در زمینه های درسی فعال هستند، منو بشناسن منتها چون معلم های مدرسه ام نیستند، و متاسفانه مدرسه ام هم اصلن در زمینه علمی فعال نبود، برام سوال بود که آیا این توصیه نامه ها هم تاثیر دارند یا خیر برای گرفتن بورسیه

2021-09-02 23:27:00

بله چرا که نه فرصت های اسکالرشیپ و فاند خیلی زیادن. توی سایت ها بگردین هست. اگر خواستین ادرس چندتاشون رو بهتون میدم

2021-10-30 13:10:00

QAmon

Similar Question:

#در مقطع کارشناسی